درباره برج اداری تجاری سلمان

رای دهی:  / 33
ضعیفعالی 


برج اداری تجاری سلمان در یکی از بهترین مناطق دومین کلانشهر ایران مشهد به بهره برداری رسید این برج در زمینی به مساحت 10437 متر مربع وبازیر بنای 71000 متر مربع ودر هجده طبقه   که طبقات (منفی یک ،همکف ،اول ،دوم ، سوم) مختص فضاهای تجاری ودفاتر اداری آن در دوازده طبقه از برج گرفته اند.
برج تجاری سلمان به عنوان یک بنای چند عملکردی که مقیاس فعالیت آن به حوزه شهر مقدس مشهد و فراتر از آن مربوط می شود ، یکی از پروژه های ویژه خاص وعظیم شهر مقدس مشهد می باشد.
این پروژه در یکی از بهترین مناطق غرب شهر مشهد (تقاطع خیابان راهنمایی وسلمان فارسی ) در زمینی چهار ممر قرار گرفته است ،و از ظرفیت های مناسب شهری بهره می برد.

این ظرفیت ها به طور خلاصه به این شرح است:
1- مسیر تجاری پر رفت و آمد سه راه راهنمایی تا میدان فردوسی
2- همجواری با پارک خطی قره خان که باتوجه ویژه شهرداری ، تبدیل به فضای مناسب برای حضور شهروندان گردیده است.
3- تعریض پیاده رو و افزایش حضور مراجعین وعابرین در خیابان راهنمایی که به جرأت می توان گفت از اولین تجربیات تعریض پیاده رو وکاهش سطح سواره رو می باشد.
4- افزایش رفت وآمد وایجاد تقاضا بر ظرفیت برای فعالیت های تجاری – اقتصادی در خیابان سلمان فارسی

واحدهای تجاری
370 واحد تجاری برج سلمان در طبقات منفی یک - همکف  - اول - دوم و سوم قرار گرفته اند . تنوع ابعاد و مساحت واحد ها ونیز موقعیت های قرارگیری آن ها به گونه ای است که مشاغل مختلف را برآورده می سازد .
طبقات تجاری دارای راهرو های عریض وچشم انداز مشرف به وید مرکزی – دارای تنوع در آرایش ومعماری بدنه – مجهز به 18 دستگاه  آسانسور( اعم از نفر بر – حمل بار  )  –   پله های  برقی – سیستم های مدرن اعلام واطفاء حریق – دوربین های مدار بسته وسیستم های پیشرفته حرارتی وبرودتی می باشد .

واحدهای اداری
واحدهای اداری در مساحت های متنوع ( 29 متر تا  127 متر ) در طبقات چهارم تا یازدهم قرار دارند . این واحدها از معماری برجسته ای برخوردار بوده وعمدتاً پارتیشن بندی داخلی آن ها بصورت اپن آفیس است . در طراحی تعدادی از واحدها بهره برداری 2 مدیریتی از یک واحد  پیش بینی شده است . آپارتمان های اداری مجهز به کلیه امکانات لازم می باشند برای دسترسی به طبقات اداری دسترسی های متعددی پیش بینی شده ومسیر عبور آن ها در مواقع مورد نیاز   می تواند مستقل از طبقات تجاری برج می باشد.

رستوران ها
طبقه 11 و 12 برج برای یک رستوران با شکوه و در شان منطقه در نظر گرفته شده است و بزودی راه اندازی خواهد شد و در مورد کافی شاپ نیز هم اکنون در کنار وید اصلی در طبقه -1 دایر می باشد

پارکینگ ها
با توجه به وضعیت خیابان های اطراف برج سلمان ، ضروری ترین موضوع حل مشکل پارکینگ  می باشد . ما برای حل این موضوع از ابتدا تدابیر لازم را اتخاذ کرده ایم وبه این جهت 5 طبقه را با مساحتی معادل 18300 متر مربع ( سرپوشیده ورو باز) به پارکینگ اختصاص داده ایم . مجموعه ظرفیت پارکینگ ها ی سلمان 520 عدد خودرو می باشد . به این ترتیب خریداران واحدها نه تنها دغدغه ای جهت پارک خودرو خویش را ندارند بلکه ظرفیتی از پارکینگ ها در اختیار مشتریان هم قرار خواهد گرفت .

انبار ها
به منظور رفع نیاز واحدهای تجاری 170 باب انباری در مساحت های مختلف ودر طبقات منفی یک و دو و سه پیش بینی شده است .   

مسجد و پنت هاس
به منظور اقامه فریضه نماز ونیز برگزاری مراسمات ملی ومذهبی بنای مجلل مسجد  جهت آقایان وبانوان ( اعم از غرفه داران ومراجعین ) وبا پیش بینی وضوخانه وسرویس های اختصاصی وسایر امکانات مورد نیاز طراحی شده است .پروژه از نما ومعماری ویژه ای برخوردار بوده ودارای مدرن ترین سیستم های حفاظتی ، سرمایشی وگرمایشی ، اطفاء حریق ، پلکان برقی ،آسانسور های نفر بر وآسانسورهای حمل بار می باشد.
ورودی اصلی برج از تقاطع خیابان راهنمایی و سلمان فارسی وورودی مستقل اداری از خیابان راهنمایی می باشد.
ضمناً ورودی فرعی از شرق پروژه خیابان بخارایی جهت دسترسی کارکنان وخدمات در نظرگرفته شده است .    

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر


کد امنیتی


تازه سازی

خبرنامه ماهانه

خودتان را از آخرین تغییرات آپدیت کنید

:

آماربازدید کنندگان

امروز941
دیروز650
این هفته5592
این ماه17002
مجموع2427352

این صفحه را در گوگل محبوب کنید